HAKİM nakliyat olarak ev taşıma hizmetini sorunsuz vermekteyiz. Bu yüzden sizlere sunduğumuz hizmetlerde garanti sunuyoruz.  Nakliyat şirketleri arasında sektörde lider konumda olan HAKİM Nakliyattan hizmet alın. Şirketimiz olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde tecrübeli ekipler ile çalışmaktayız. Bu yüzden güvenli ve garantili taşınma ortamı yakalayıp rahat taşınma imkanına sahip olabilirsiniz. Şirketimiz olarak nakliye hizmetlerinde güvenlikleri üst konuma çıkarmaktayız . Bu yüzden hizmetlerimizde nakliyat sigortası uygulamaktayız .

HAKİM nakliyat olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde paketleme , monte de monte ve ambalajlama hizmetini vermekteyiz. Kullandığımız tüm malzemeler birinci sınıf malzemelerdir. Eşyaların çizilme yada kırılmasını engellemek için güvenliği üst seviyelere çıkarmaktayız.

Bu yüzden sizlerde tecrübeli bilgi sahibi bir nakliyat şirketinden hizmet alın. Sektörde öncü işinde uzman bir şirket ile çalışmak her zaman en iyi olacaktır. HAKİM nakliyat olarak hizmetleri en iyi şekilde sunuyoruz. Sunduğumuz tüm hizmetlerde fahiş fiyat yerine en iyi fiyat teklifini veriyoruz. Bu yüzden alacağınız kaliteli hizmete karşılık uygun fiyatlar ödeyeceksiniz.

 

İzmir Ev Taşıma

Firmamız olarak İzmir ev taşıma hizmetini kusursuz bir şekilde veriyoruz. Bu yüzden sunduğumuz hizmetlerimizde olduğu gibi tecrübeli elemanlar ile profesyonel ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Verdikleri hizmetler ile kendini kanıtlamış arkasında yüzlerce mutlu müşteri bırakmış firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İzmir bölgesinde doğru firma seçimi önemlidir. Bu yüzden firmanın size sunduğu hizmet ve olanaklara dikkat etmeniz gerekir ve çok uygun fiyat sunan firmalar konusunda dikkatli olmalısınız.

Sizlerde İzmir evden eve nakliyat hizmetlerinde tecrübeli olan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İzmir evden eve nakliyat hizmetinde oldukça tecrübe ve bilgi sahibiyiz. Eşyaların bu yüzden paketlenmesi , ambalajlanması ve sökme ve kurulmasını en iyi şekilde veriyoruz.

İzmir  gibi büyük bir şehirde köklü firma seçimi yaparak aldığınız hizmeti garanti altına alabilirsiniz. Fakat başka bir firma seçiminde dikkatli olunması gerekir. Verdikleri hizmetler ile eşyalara zarar verebilir ve sizleri mağdur duruma sokabilirler.

 

Ev Taşıma Şirketleri

Sizlerde ev taşıma şirketleri seçerken HAKİM nakliyatı tercih edebilirsiniz. Bu yüzden ev taşıma şirketleri arasında en iyi koşularda sunan nakliyat şirketinden hizmet almış olursunuz . Nakliyat şirketleri arasında bizleri neden tercih etmelisiniz ? İlk olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde  sigortalı ve güvenli hizmet vermektedir. Bu yüzden eşyaların kırılması yada herhangi bir durumda mağdurluk durumuna düşmeyeceksiniz. Şirketimiz olarak diğerlerinden en büyük farkımız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır .

Profesyonel ev taşıma şirketi olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizde birlikte çalıştığımız elemanlar oldukça tecrübeli ve bilgi sahibidir . Yurt dışından ithal etiğimiz birinci sınıf malzemeler ile ambalajlama ve paketleme hizmetini üst seviyede sunuyoruz. Sizlerde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ev Taşıma Fiyatları

Firmamız olarak ev taşıma fiyatları konusunda yazılı olarak fiyat vermemiz doğru olmayacaktır. Bu yüzden en iyi ve en doğru fiyat teklifi için firmamız ile iletişime geçmektir. Telefonla görüşme dışında firmamız sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Sunduğumuz ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ekiplerimiz  konutlarınıza gelerek gözleme yapar ve size en uygun fiyat teklifini sunar. Firmamız olarak bu hizmeti ücretsiz sunmaktayız. Sizlere ortalama olarak fiyat vereceğiz fakat bu ev taşıma fiyatları değişiklik gösterebilir.

Sigortalı Ev Taşıma

Firmamız olarak tüm hizmetlerimizde sigorta uygulamaktayız . Fakat sigorta iste bağlıdır ve fiyat konusunda oynama yapar. Sizler güvenli hizmet veren firmamızdan sigorta talebinde bulunabilirsiniz. Eşyaların güvenliğini iki katına çıkarmış olursunuz ve herhangi bir mağdurluk yaşamazsınız . İsteğe göre sigortalı taşıma hizmeti uygulamaktayız . Firmamız verdiği tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalıştığından dolayı eşyaları tecrübeli ekipler ile en iyi şekilde taşımaktadır. Fakat sigortalı ev taşıma hizmetini istediğiniz tüm hizmetlerde alabilirsiniz veya firmamıza güvenerek sigortasız hizmette alabilirsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat

Firmamız ev taşımacılığını İzmir bölgesinde başta olup tüm Türkiye de vermektedir. Bu yüzden evden eve nakliyat İzmir hizmetini İzmir bölgesinde bulunan müşterilerimiz alabilir. Firmamız ev taşıma hizmetinde gösterdiği tüm profesyonelliği İzmir evden eve nakliyat hizmetinde de göstermektedir.  Bu yüzden sizlerde evden eve nakliyat hizmetini İzmir bölgesinde firmamızdan alabilirsiniz.

Söküm ve Kurulum

Firmamız verdiği hizmetlerde eşya taşıma elemanları dışında bir adet marangoz getirir . Marangoz tüm sökülecek eşyaları söker ve kurulacak  yerinde eskisinden daha iyi şekilde kurar. Usta bir şekilde sökümü ve kurulumları gerçekleştirir. Sorunsuz ve hatasız bir şekilde eşyalarınızı söküp taşıyoruz ve yerinde en iyi şekilde kuruyoruz. Firmamız olarak

  • Dolap / Gardırop
  • Masa  / Çalışma masası
  • Koltuk
  • Kitaplık
  • Büfe

tarzı eşyaları sökümünü ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Fakat sizler bizim ilet iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz .

En İyi Taşıma Firması

Sektörde yüzlerce nakliyat firması bulunmaktadır. Fakat bu firmalar arasında verdiği hizmette tecrübeli ekipler ile profesyonel hizmet sunan firmaları seçmek önemlidir. Bu firmalar arasında HAKİM Nakliyat lider 3 firmadan biridir. Sizlere sunduğu hizmetler ile liderliğini sürdürmektedir.

Profesyonel hizmet sunmakta olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir. Bu yüzden sizlerde sorunsuz rahat bir taşıma hizmeti almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz. Firmamız marangoz ve eşya paketleme hizmetlerinde en iyi şekilde imkanları sunmaktadır. Verdikleri hizmete karşı en iyi fiyatları karşılamaktadır. Sizlerde kaliteli bir hizmet karşısında uygun fiyat teklifi almak istiyorsanız bu yüzden  firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma en çok veren hizmetler arasındadır. Sunduğumuz bu parça eşya taşıma hizmetinde hızlı ve pratik bir şekilde hizmet vermekteyiz.  Sizlerde eşyalarınızı hızlı ve pratik bir şekilde taşırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamız en iyi taşıma malzemeleri ile hızlı pratik hizmet vermektedir.

Parça eşya nakliyesi hizmetini bir yada bir kaç adet eşyaları hızlı bir şekilde göndermek isteyenler alabilir. Bu yüzden sizlerde hızlı bir parça  eşya taşıma hizmeti için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

img_divider

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN