Firmamız ofis taşıma sektöründe lider bir şirkettir. Bu yüzden sunduğu tüm hizmetler garantili ve güvenlidir. Alacağınız tüm hizmetlerde doğru firma yada şirket seçiminde doğru hamle yapmalısınız. Firmanın tecrübesi ve bilgisi ekibin profesyonel oluşu gibi bir çok kriterler barındıran firmalar ile çalışmalısınız. Bu yüzden ofis yada büro taşımacılığında profesyonel hizmet sunan şirketimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ve ofis nakliyesinde çözümler arayan tecrübeli bir firmayız. Taşımacılık sektöründe sistemli hizmet veren nadir firmalardan birkaç tanesiyiz. Profesyonel sistemli çalışma ekiplerimiz.

  • EKİP ŞEFİ: Taşınmayı yöneten ve herhangi bir durumda sorumlu kişi.
  • MARANGOZ : Sertifikalı ve gerekli eğitimi olan tüm söküm  ve kurulumdan sorumlu çalışan .
  • PAKETLEME  : Eşya paketleme , koli yapma ve ambalajlama konusunda gerekli tecrübe sahibi çalışan .
  • EŞYA TAŞIMA: Hazırlanan tüm eşyaların taşınmasını yapan ve taşınması konusunda gerekli bilgiye sahip kişi.
  • ŞOFÖR: Tüm belgeleri tam ve tecrübesi olan nakliye şoförü .

Firmamız bu yüzden bu ekipler ile çalışmaktadır. Ekiplerin görev dağılımında olması hızlı ve sorunsuz taşınma işlemini gerçekleştirmemizi sağlıyor. Sizlerde evden eve nakliyat İzmir sektöründe veya ofis taşıma sektöründe firmamızı tercih edebilirsiniz

İzmir'de çok fazla sayıda taşımacılık hizmeti veren firma bulunmaktadır. Bu yüzden müşterilerin doğru firmayı bulmasını engellemektedir. Ofis yada büroların taşınmasını isteyen bir müşteri firma seçiminde hatta yapmaktadır. Bu yüzden aldıkları hizmetlerde mağdur durumda kalarak çok fazla sayıda ücret ödemektedir. İzmir bölgesinde hizmet alırken kaliteli hizmet sunan ve ekonomik fiyatlar sunan firmaları tercih edin. HAKİM nakliyat olarak tüm hizmetlerimizi müşteri odaklı vermekteyiz ve sistemli çalışarak bu hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu yüzden İzmir'de en iyi taşıma hizmeti veren 3 firmadan biri olan HAKİM nakliye tercih edin.

Ofis Taşıma Fiyatları

Taşımacılık sektöründe yazılı olarak fiyat sunmayı doğru bulmuyoruz. Bu yüzden sizler ile iletişime geçmek için 7/24 hizmet hattında oluyoruz. Sizlerde profesyonel ekiplerden kaliteli hizmet almak ve bu hizmetler karşılığında ekonomik fiyatlar ödemek istiyorsanız iletişime geçiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile sektörde lider konuma gelmiştir. Bu yüzden teknolojiye ayak uydurarak Whatsapp çek gönder sistemine geçmiştir. Sizlerde bu yüzden whatsapp dan fotoğraf göndererek anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

Firmamız fiyatları belirlemek konusunda sizlere olabildiğince yardımcı olamaya çalışıyor. Bu yüzden ücretsiz ekspertiz hizmeti ile ofis yada bürolarınızı ziyaret ederek sizlere ayrıntılı rapor çıkartabiliyorlar. Ekspertiz hizmetimiz ile taşınma öncesi hazırlığı yapıyoruz ve sizlere en iyi fiyat teklifini sunuyoruz. Sizlerde ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanmak için iletişime geçiniz.

Fiyatlar ortalamadır bu yüzden temsili fiyatlara aldanmayın sizlere en başında söylediğimiz gibi fiyat teklifi için iletişime geçiniz.

Sigortalı Ofis Taşıma

Firmalar arasında hizmetlerini güvenli ve kaliteli yapan nadir firmayız. Sağladığımız müşteri memnuniyeti ile liderliğimizi koruyoruz. Bu yüzden güler yüzlü ekiplerimiz ile sigortalı hizmet vermekteyiz. Firmamızda ki tüm hizmetler sigortalı ve sözleşmelidir.

Sizlerde sorunsuz bir taşımacılık süreci yaşamak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler de garanti olarak sigorta sunuyoruz. Tüm hizmetlerimiz bu yüzden sözleşmeli ve sigortalıdır . HAKİM nakliyat olarak tüm hizmetlerimizde profesyonel ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu yüzden herhangi bir sorun yaşayamayacaksınız.

Ofis Taşıma Şirketleri

Alacağınız hizmetlerde doğru şirketleri seçmeniz önemlidir bu yüzden ofis taşıma hizmeti için doğru şirketi seçiniz. Şirketimiz olarak tüm hizmetlerimizi sorunsuz olarak vermekteyiz çünkü sektörde en çok tercih edilen üç şirketten biriyiz. En önemlisi olarak verdiğimiz hizmetlerde diğer ofis nakliyesi hizmeti veren şirketler arasında müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Bu nedenle İzmir bölgesinde en çok tercih edilen ofis taşıma şirketi olduk . Bu yüzden sizlerde sorunsuz bir taşımacılık hizmeti için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

img_divider

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN